Get Adobe Flash player

Kronika

Dnia 24 lutego (niedziela) uczniowie naszej szkoły wspólnie z członkami Ochotniczej Straży Pożarnej uczestniczyli  w corocznej akcji sadzenia lasu. W tym roku areał leśny powiększony został o nowe nasadzenia  drzewek dębu na Bagatelce tuż przy torach kolejowych.  Spora grupka uczniów angażowała się wspólnie z rodzicami. Prace trwały od 800 do 13...

Dwudziestego lutego 2019 r. w naszej szkole pojawili się ciekawi goście. Z środkowego Kaukazu, znad Morza Czarnego, z Gruzji przejechał do nas zespół Aneti. Dziewczyny zaprezentowały folklor gruziński. Śpiewały i z niezwykłą gracją  tańczyły. Później zostaliśmy zaproszeni na występ zespołu do świetlicy wiejskiej w Czeszewie , który odbędzie się w piatek. To r...

Tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia zagrała w naszej szkole Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po południu odwiedziło nas bardzo wielu gości. Uczniowie klasy II i III przygotowali wesoły program skierowany, przede wszystkim do bać i dziadków. Były wiersze i piosenki, ale również tańce. Klasa II żywiołowo zatańczyła krakowiaka, a uczniowie klasy III klepanego. Pó...

Zakończyły się charytatywne zbiórki

            Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do dwóch akcji charytatywnych: zbiórki koców dla zwierząt przebywających w schronisku oraz zbiórki gier i książek dla małych pacjentów wrzesińskiego szpitala.

Dyskoteka

            Wesoła zabawa, wspaniała muzyka i duża dawka humoru towarzyszyły uczniom podczas dyskoteki andrzejkowej. Tym razem pojawiły się specjalne konkursy i wróżby.      W organizację imprezy zaangażowały się panie: Agata Prymas, Hanna Pawlaczyk, Danuta Hałas i Anna Bartczak. Zabawa upłynęła w...

Logowanie

Kalendarz

«  
  »
S M T W T F S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Licznik odwiedzin

Darmowy licznik odwiedzin
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt, Daniel