Get Adobe Flash player

Kronika

11 grudnia uczniowie z klas piątych pojechali di Gniezna. Była to dla nich lekcja historii i... lekcja człowieczeństwa. Dlaczego? Pierwsze kroki skierowali do Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej stojącego na Wzgórzu Lecha. Dzieci obejrzały wystawy, zwiedziły katedrę  oraz jej podziemia. Następnie udali się do Teatr im. Aleksandra Fredry na spektakl „Opowieść wigilijna...

 

 

            Aktywny wypoczynek na lodowisku i relaks podczas seansu filmowego – takie atrakcje spotkały uczestników wycieczki, która odbyła się  8 grudnia. Uczniowie z klas IV - VII sprawdzili swe umiejętności łyżwiarskie na lodowisku Chwiałka. Kolejnym punktem programu był pobyt w...

Siódmego grudnia po pierwszej lekcji wybraliśmy się do Poznania na wycieczkę. Pierwszym punktem programu była wizyta na Wydziale Chemii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Uczestniczyliśmy w bardzo interesującej lekcji w pracowni chemicznej z prawdziwego zdarzenia. Lekcja dotyczyła mieszanin i sposobu ich rozdzielania. Podzieleni na grupy pracowaliśmy wytrwale nad doświadczeniami...

               

 

          W dniu 29.11.2017 roku biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie integracyjne dla klas I- III   z okazji „Dnia Pluszowego Misia”. W spotkaniu uczestniczyło 19 uczniów. Uczestnicy spotkania przynieśli swoje pluszowe misiaczki, o których...

 Dwudziestego dziewiątego  listopada klasy piąte miały zaplanowaną wycieczkę do Poznania. Po dość niefortunnym początku W KOŃCU  udało nam się wyjechać. Wrażenia jednak, jakie wynieśliśmy oglądając spektakl „Królowa Śniegu” w wykonaniu Moskiewskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, zrekompensowały wszystko. To było przeurocze! Wspaniałe, kolorowe stroje, wystr...

Piętnastego listopada 2017 r. uczciliśmy uroczystym apelem Święto Niepodległości. W tym roku, niestety z małym opóźnieniem, ponieważ 7 listopada zdarzył się wypadek. Autobus szkolny wpadł do rowu. Przez kilka dni występujący uczniowie nie przychodzili do szkoły. Na szczęście nic poważniejszego się nie stało i 15 listopada mogliśmy obchodzić 99 rocznicę odzyskania przez Polskę...

Miesiąc październik to Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z okazji tego święta uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji...

Co powiedziała ci ta Pani, czy mówiła coś o mnie?- pytał Franciszek Łucję, podczas przedstawienia w naszej szkole. Uczniowie klasy VIa pod kierukiem pań: Hanny Purgał i Anity Stachowiak  wystawili przedstawienie opowiadające o dzieciach fatimskich, historii, która wydarzyła się 13 maja 2017. W tym dniu Matka Boża ukazała się : Franciszkowi, Łucji i Hiacyncie. Uczniowie...

Logowanie

Kalendarz

S M T W T F S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Licznik odwiedzin

Darmowy licznik odwiedzin
Imieniny obchodzą:
Boguchwała, Bogusław, Libert