Get Adobe Flash player

Kronika

13.01.2020 r. w Zespole Szkół w Nekli w ramach projektu „Konstruowanie zasad spójności nauczania przedmiotów ogólnokształcących na poziomie szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowej” miało miejsce podsumowanie projektu „Supermaturzysta z biologii powiatu wrzesińskiego”W projekcie udział wzięło  7...

Nie mogło nas tam zabraknąć. Po raz kolejny przyłączyliśmy się do akcji sadzenia lasu. 23 lutego (niedziela) wspólnie z OSP Czeszewo oraz chętnymi mieszkańcami  obsadziliśmy sadzonkami dębu  spory kawałek areału  leśnego  niedaleko tzw. „Rowu Kopidury”. Naszą szkołę reprezentowało 26 uczniów oraz Pani Anna Bartczak i Pani Danuta Sobkowiak...

We wtorek, 10.03.2020 r. uczniowie klasy 8 wzięli udział w kolejnym spotkaniu z cyklu wizyt przedstawicieli szkoł ponadpodstawowych. Tym razem odwiedzili nas przedstawicielei Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni...

Dnia 10.03.2020 r. klasa trzecia wzięła udział w lekcji języka angielskiego w plenerze- projekcie mającym na celu rozwijanie kreatywności uczniów wraz z językiem angielskim. Razem z p.Joanną Sosnowską, uczniowie pracujac w grupach projektowali miasta na płycie boiska szkolnego. W miastach nie zabrakło miejsc takich jak hotele, sklepy, biblioteki i inne, których odpowiedniki w j...

W ostatni piątek, tj. 6.03.2020 r. w naszej szkole zrobiło się kolorowo. To za sprawą szalonych fryzur, które mieli nasi uczniowie. Fryzury były przeróżne, dominowała jednak zmiana koloru na bardziej szalony- niebieski, zielony, różowy, a nawet czerwony.

W środę, 26.02.2020 r. uczniowie klasy 8 wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielkami Zespołu ...

Dziś w naszej szkole Szalony Piątek. Większość uczniów przyszła dziś do szkoły ubrana w kratkę. Dzięki temu nie byli odpytywani:)

Logowanie

Kalendarz

«  
  »
S M T W T F S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

Licznik odwiedzin

Darmowy licznik odwiedzin
Imieniny obchodzą:
Hortensjusz, Jakub, Konrad